BEFIT

, Tel: +48 608 348 182, Email: info@befit-izolacje.pl,
Wysockiego 26, 05-822, Milanówek, woj. mazowieckie,
NIP: 5291286267

BEFIT Izolacje Natryskowe Warszawa

izolacja natryskowa

BEFIT Milanówek – poliuretanowe izolacje natryskowe

Firma BEFIT oferuje niezawodną i najbardziej prawidłową technologię izolacji i ociepleń budynków przy zastosowaniu pianki natryskowej. Posługujemy się tylko i wyłącznie amerykańskimi – jakościowymi, bezpiecznymi ogniowo i zdrowotnie komponetami izolacyjnymi marki Lallafom USA.

Nasza firma powstała w 2010 roku, początkowo jako mała rodzinna działalność gospodarcza, będąca dodatkiem do pracy na etatach. Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby wytwory naszej pracy były jak najlepszej jakości i w pełni zadowalały naszych klientów. Mamy świadomość, że na rynku istnieje wiele firm w każdej sferze działalności, i to co mogłoby nas wyróżniać i przyczyniać się do sukcesu, to szczególna dbałość o jak najwyższą jakość naszych usług i produktów oraz bardzo dobre kontakty z naszymi parterami, niejednokrotnie z odsunięciem na drugi plan aspektów finansowych. Wiemy, że jest to jak najbardziej słuszna droga dla prawidłowego wzrostu naszej firmy. Corocznie notujemy nie tylko lepsze wskaźniki finansowe ale przede wszystkim wzrastający poziom zaufania i zadowolenia klientów. Pomimo dotychczasowych sukcesów, patrzymy w przyszłość i poszukujemy nowych kierunków działalności, które pozwoliłyby na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój. Naszą uwagę skierowaliśmy na technologię izolacji natryskowych, jako dziedzinę niezmiernie perspektywiczną i niosąca za sobą korzyści budowlane nie do przecenienia. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszym ośrodkiem szkoleniowo – dystrybucyjnym w Polsce – firmą Lallafom USA. Wynikiem tej współpracy jest nie tylko profesjonalne przygotowanie wykonawcze ale również dostęp do najwyższej jakości reglamentowanych komponentów poliuretanowych do izolacji natryskowej.

BEFIT – ocieplenia poddaszy – województwo Mazowieckie

Polecamy inwestorom dokładne, szczelne i trwałe ocieplenie najbardziej newralgicznej pod względem bilansu cieplnego części budynku, czyli poddasza. Paroprzepuszczalna pianka natryskowa precyzyjnie zaizoluje przestrzeń poddachową i to bez względu na najbardziej nawet skomplikowany kształt poddasza. Bezłączeniowy montaż izolacji pian natryskowych jest nieosiągalny przy użyciu tradycyjnych materiałów ociepleniowych. Dokładność i trwałość poliuretanowych izolacji natryskowych jest niepodważalna. Pianki natryskowe zatrzymują zarówno ucieczkę nagrzanego powietrza z poddasza jak i nie pozwolą na wniknięcie letniego upału do jego wnętrza. Izolacja natryskowa wykonana przez firmę BEFIT zapewni komfortowe i ekonomiczne użytkowanie poddasza i całego wnętrza poniżej. Udzielamy pisemnej, bezterminowej gwarancji na zastosowaną do ocieplenia poddasza markową piankę natryskową.

Pianka natryskowa od BEFIT dla Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna i dalszych okolic

Arkadiusz Ciborowski, jako właściciel firmy BEFIT Milanówek, zaprasza wszystkich inwestorów z terenu województwa mazowieckiego do zapoznania się z bezkonkurencyjną technologią poliuretanowych izolacji natryskowych w dziedzinie izolacji poddasza, ścian, stropów, fundamentów, dachów, posadzek budynków mieszkalnych, obiektów biurowych, przemysłowowych czy rolniczych. Służymy zasobem informacji i wiedzy z zakresu specyfiki i poprawnego procesu izolacji, uzyskanej w szkoleniach autoryzacyjnych Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (www.eopin.org) oraz producenckim przygotowaniu zawodowym z ramienia Lallafom USA w sferze stosowania i aplikacji pianek natryskowych. Befit posiada Certyfikację obu wymienionych wyżej instytucji.

Poliuretanowe Pianki Natryskowe
Mieszkaj lepiej, użytkuj taniej, buduj szybciej

BEFIT, Arkadiusz Ciborowski, Milanówek – Warszawa

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA