BEFIT

, Tel: +48 608 348 182, Email: info@befit-izolacje.pl,
Wysockiego 26, 05-822, Milanówek, woj. mazowieckie,
NIP: 5291286267

Badania termowizyjne

termowizyjne badania izolacji
Oferujemy rozwiązanie, które umożliwia precyzyjne wyszukanie powodujących utratę ciepła mostków energetycznych, czyli badanie termowizyjne. To sprawdzony sposób na wykrycie usterek i przerw w ociepleniu. Dzięki nam nie musisz martwić się o jakość wykonania swojej izolacji – wykorzystamy termowizję, by pomóc Ci zdiagnozować wszelkie usterki i potencjalne błędy technologiczne. Firma LALLAFOM® USA promuje wykorzystanie nowoczesnych produktów, takich jak kamery termowizyjne. To niezwykle praktyczne narzędzia, które pozwalają w szybki oraz prosty sposób zbadać szczelność dachu czy izolacji wykonanych w innych częściach domu. Wiemy, jak ważne podczas ogrzewania domu jest utrzymanie ciepła, dlatego za pomocą skutecznie wykonanego badania termowizyjnego pomagamy wyeliminować wszystkie odpowiedzialne za jego utratę mostki i usterki. W ten sposób pomagamy naszym klientom oszczędzić na ogrzewaniu.

Usługa termowizji skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby zdiagnozować dokładność metody i efektywność cieplną wykonywanej przez nas izolacji natryskowej lub sprawdzić jakość termoizolacji przed remontem. Badanie termowizyjne dedykujemy osobom chcącym w przyszłości skorzystać z naszych usług.

Rekomendujemy je także wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się, jaki jest stan faktyczny już posiadanej izolacji cieplnej w eksploatowanym budynku. Oferujemy badanie termowizyjne klientom z Warszawy, a także okolicznych miejscowości z województwa mazowieckiego, takich jak Milanówek czy Grodzisk Mazowiecki.

Diagnozujemy dla Państwa:

  • szczelność cieplną budynku,
  • miejsca występowania mostków termicznych,
  • braki jakościowe i ilościowe instalacji izolacyjnych,
  • błędy technologiczne i wykonawcze w zastosowanej metodzie docieplenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej innowacyjnej metody badania termowizyjnego!

Badania termowizyjne w okolicach Warszawy

Oferujemy kompleksowe badania termoizolacyjne w miejscowościach znajdujących się w obrębie województwa mazowieckiego, takich jak Warszawa, Milanówek czy Grodzisk Mazowiecki. Skorzystaj z naszych usług – szybko i efektywnie wyszukamy mostki termiczne oraz innego rodzaju usterki izolacyjne. Dysponujemy zespołem doskonale przeszkolonych fachowców, a także zestawem profesjonalnych kamer. Stawiamy na innowacyjne metody, takie jak wykorzystanie termowizji, które pozwalają nam zdiagnozować błędy technologiczne występujące w ociepleniu. Jeżeli zastanawiasz się, czy Twój dom, magazyn bądź innego rodzaju budynek gospodarczy jest szczelny termicznie – nie czekaj, skontaktuj się z nami. Obsługujemy nie tylko klientów z Warszawy – wykonujemy termowizyjne badania szczelności dachu, ścian czy innego rodzaju elementów także w Milanówku, Grodzisku Mazowieckim oraz innych, pobliskich miejscowościach.